Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie w zależności od konfiguracji przeglądarki.

Ok, nie pokazuj tego więcej
wulu.pl

Zarabiaj na SWOICH warunkach
nawet dodatkowe 200 zł dziennie

“wulu.pl to świetny portal, na który dawno czekałem. Z początku nie bardzo wierzyłem, że uda mi się zarobić tutaj jakieś pieniądze, ale po kilku dniach moja pierwsza wypłata stała się faktem! Wejdź i zarejestruj się już teraz! Nie ma na co czekać. Lepiej być pracowitym jak pszczoła niż ociągać się jak mucha w smole :-) ”
Piotr Kowalski - Wykonawca, poziom 5 Piotr Kowalski - Wykonawca, poziom 5

Pomagaj innym i zarabiaj!
Załóż darmowe konto.

LUB
Klikając załóż konto potwierdzasz akceptację Regulaminu i Polityki prywatności
PayU RapidSSL

Dlaczego warto wykonywać zadania na wulu.pl?

Jesteś swoim własnym Szefem

Zarabiaj kilkaset złotych tygodniowo wykonując zadania, które sam wybierzesz. Masz wolne popołudnie i chcesz pomóc innym w prostych, codziennych zadaniach? Trafiłeś idealnie.

Zawsze otrzymasz zapłatę

Zlecający zanim otrzyma do Ciebie namiary musi przedpłacić wartość Twojej oferty. Co to oznacza dla Ciebie? Jeżeli wykonasz zadanie to zawsze otrzymasz swoje wynagrodzenie. Gwarantujemy.

Podpowiemy w razie pytań

Dział Obsługi Klienta wulu.pl jest dostępny dla Ciebie 24 godziny na dobę. Masz wątpliwość albo pytanie? Napisz do nas na chacie lub na adres e-mail pomoc@wulu.pl.

Czym jest wulu.pl?

wulu.pl to miejsce, gdzie bezpiecznie zarobisz pieniądze pomagając innym w ich codziennych zadaniach takich jak: sprzątanie, drobne naprawy, wyszukanie informacji w Internecie, czy przewiezienie rzeczy. Wykonuj zadania, które chcesz, kiedy chcesz i za ile chcesz. Zacznij zarabiać na swoich warunkach już dziś!

Jak zostać wykonawcą?

Załóż darmowe konto

Poda swoje imię, nazwisko i załóż konto Wykonawcy.

Przejdź weryfikację danych

Każdy z naszych Wykonawców przechodzi proces sprawdzenia tożsamości. Dzięki temu gwarantujemy bezpieczeństwo naszym Zlecającym.

Wykonuj zadania i zarabiaj!

Znajdź zadanie dla siebie, złóż ofertę i wykonuj zadania. Na wulu.pl masz do wyboru zadania w 5 kategoriach. Na pewno jest tam też Twoja ulubiona.

Opinie wykonawców

Artur WolskiWykonawca, poziom 3
Artur Wolski
Wykonawca, poziom 3
“wulu.pl to dobry sposób na podzielenie się swoimi umiejętnościami, a przy okazji dorobienia kilku groszy! :-)”
Jan OwczynnikowWykonawca, poziom 4
Jan Owczynnikow
Wykonawca, poziom 4
“Myślę, że to bardzo fajny pomysł z tym portalem. Możliwość znalezienia fachowca do wykonania zadań, czy też dla takich, jak ja możliwość dodatkowego zarobku i wykazania się swoimi umiejętnościami, czy też zdolnościami. Polecam go każdemu, kogo tylko spotkam.”
Ania TomczakWykonawca, poziom 7
Ania Tomczak
Wykonawca, poziom 7
“Polecając swoim znajomym portal wulu.pl mówię zazwyczaj, że jest to prosty i przyjemny sposób na zdobycie pieniędzy za "ulubione" czynności :)”
Marcin MarkowskiWykonawca, poziom 3
Marcin Markowski
Wykonawca, poziom 3
“Kiedy mam chwilę wolnego czasu i chcę oderwać się od codziennych prac, znajduję sobie na wulu.pl nietypowe zadania. wulu.pl to świetny sposób na zamianę wolnego popołudnia w gotówkę na koncie :)”
9 890 
Wykonawców (Pracowitych Pszczółek)
504 481 660 PLN
ŁĄCZNA KWOTA WSZYSTKICH OFERT
203 315 PLN
tyle wypłaciliśmy wykonawcom
1 361 120 PLN
średni budżet zadania

Dołącz do Ula i zacznij zarabiać już dziś:

ZAŁÓŻ KONTO

Najczęściej zadawane pytania

Kim są Pracowite Pszczółki?

Pracowitymi Pszczółkami nazywamy Wykonawców, czyli wszystkie osoby, które pomyślnie przeszły weryfikację i mogą wykonywać zadania w serwisie wulu.pl.

Czy zostanie Wykonawcą wiąże się z opłatą?

Absolutnie nie. Zostanie Wykonawcą nic nie kosztuje. Aby zostać Wykonawcą na portalu wulu.pl potrzebujesz jedynie chęci do pracy i energii.

Czy Wykonawcy pracują dla wulu.pl?

Nie. Do współpracy z portalem wulu.pl nie jest Ci potrzebna żadna umowa. Serwis pełni jedynie rolę platformy, gdzie zleceniodawcy mający zadania do wykonania kontaktują się z Wykonawcami, które je wykonują. Wystarczyć zarejestrować się, zatwierdzić regulamin i przejść proces weryfikacji. I to tyle! Od tej chwili możesz zacząć zarabiać na swoich warunkach.

Dlaczego warto zostać Wykonawcą?

Chyba nic nie cieszy bardziej jak pomaganie innym. Różnorodność wykonywanych zadań, elastyczność czasowa ich wykonywania, możliwość poznania wielu nowych i interesujących ludzi, a przy okazji zarobienie przy tym sprawia, że bycie Wykonawcą to nie kolejna praca, a sposób na życie. Sam wybierasz co będziesz robił i kiedy. W końcu możesz pracować na swoich warunkach i cieszyć się czasem wolnym.

Jakie zadania będę wykonywać?

Na portalu wulu.pl zleceniodawcy zgłaszają swoje zadania w jednej z 5 dostępnych kategorii od sprzątania, zrobienia zakupów, dostaw poprzez przeprowadzki, czy też np wyszukanie informacji w Internecie. Jako Wykonawca sam wiesz, w jakiej kategorii czujesz się najlepiej. Decyzja należy do Ciebie. Możesz się też zgłosić do wszystkich zadań, ale pamiętaj, że zgłoszenie zobowiązuje Cię do wykonania zadania (jeśli zostaniesz do niego wybrany).

Ile mogę zarobić na wykonywaniu zadań?

Wszystko zależy od Ciebie. Ty jesteś odpowiedzialny za swoją markę na portalu wulu.pl. Im częściej będziesz się zgłaszał do zadań, im więcej pozytywnych komentarzy zbierzesz za ich wykonanie tym częściej będziesz wybierany. Twoje zachowanie na portalu, szybki kontakt ze Zleceniodawcami, punkty zebrane za wykonywanie zadań oraz komentarze od użytkowników mają ogromny wpływ na to, czy zostaniesz wybrany do zadania i zarobisz pieniądze.

Kiedy i jak wypłacane są pieniądze?

Pieniądze, które zarobisz wykonując zadania na portalu wulu.pl są dostępne dla Ciebie od momentu, kiedy Zleceniodawcą potwierdzi, że zadanie zostało wykonane. Potem wystarczy, że klikniesz guzik wypłać, a pieniądze zostaną przelane na podany przez Ciebie rachunek bankowy.

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji?

Więcej informacji znajdziesz na stronie Pytań i odpowiedzi oraz w Podręczniku Wykonawcy. Zawsze też możesz się z nami skontaktować mailowo pomoc@wulu.pl lub za pomocą chatu dostępnego na stronie.

Czy muszę rozliczyć się z US z zarobionych pieniędzy?

Tak. Jest to Twój przychód i zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce, jesteś zobowiązany do uwzględnienia tego przychodu na swoim formularzu PIT za dany rok. W dużym uproszczeniu zasada jest podobna jak w przypadku sprzedaży rzeczy na portalach aukcyjnych. Wulu.pl nie jest stroną umowy, ani nie zawiera z Tobą umowy o pracę, dzieło czy zlecenie. Zawierana jest domniemana umowa wykonania usług między Tobą a zlecającym. Opłaty związane z ZUS w takim przypadku nie występują.

“wulu.pl łączy zleceniodawców drobnych zadań, niewymagających specjalistycznych umiejętności, z ludźmi mającymi wolny czas i chęci, by takich prac się podjąć i na nich zarobić.”

“Świetna okazja dla pracusiów do zarobienia dodatkowych kilku groszy.”

“Bezpiecznie i wygodnie można zlecić drobną rzecz komuś innemu”