Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H100

Firma Hurom to jeden ze światowych liderów w produkcji wyciskarek do soków. Z nowych produktów, na pewno na uwagę zasługuje wyciskarka Hurom H100. Co w niej jest takiego, że osoby poszukujące nowej wyciskarki, mogą śmiało zerkać w stronę właśnie tego modelu?

[ Sprawdź aktualną cenę w sklepie ]

Zacznijmy od tego, że jak w przypadku innych produktów od Hurom, tutaj również mamy do czynienia z innowacyjną metodą wolnoobrotowego wyciskania soku. Zastosowanie wysokiego ciśnienia do wyciskania soków powoduje, że soki mają klarowną konsystencję, ale co ważniejsze, nie tracą szybko swoich wartości odżywczych. Warto mieć na uwadze, że wyciskarka do soków Hurom H100 pozwoli także przygotować sorbety, lody, a nawet mleko z orzechów.

Kupując wyciskarkę Hurom H100, nie będziemy mieli żadnych problemów z jej złożeniem, a także późniejszym użytkowaniem. Kilka elementów, a wszystko banalnie proste do złożenia (czego nie można przecież powiedzieć o wielu innych wyciskarkach do soków). Sama obsługa urządzenia okazuje się również jak złożenie, banalnie prosta. Manetka do sterowania, która w prosty sposób pozwala nam ustalić to z jaką prędkością, jakimi obrotami będziemy wyciskać sok.

Sprawdź inne wyciskarki wolnoobrotowe

Każdy, kto posiadał wyciskarkę do soków, doskonale wie jak trudno zadbać o jej czystość. Przy modelu Hurom H100 problem ten został zminimalizowany. Urządzenie wystarczy spłukać pod wodą z kranu i gotowe.

Warto również wspomnieć, że urządzenie H100 pracuje niezwykle cicho, dlatego nawet przygotowanie większej ilości soku nie będzie w żaden sposób negatywnie oddziaływało na domowników.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *