Wózek spacerowy Cybex Mios

Wózek spacerowy Cybex Mios to wysoka jakość w każdym calu. Starannie zaplanowany i tak samo wykonany, dzięki czemu wchodzimy w posiadanie idealnego wózka dla naszego malucha. Dlaczego tak się dzieje? Jakimi parametrami zachwyca nas ten model, prosto od firmy Cybex?

[ Sprawdź aktualną cenę w sklepie ]

Cybex Mios jest wózkiem spacerowym, o standardowej wadze. To niecałe 9 kg, czyli nie powinno być problemów z komfortowym prowadzeniem, jak i np. noszeniem wózka. Również jego wymiary nie powodują bólu głowy: długość 83, szerokość 50 i wysokość 98-108. Idealne rozmiary dla każdego, kto szuka standardowej spacerówki dla malucha.

Przejdźmy do kwestii związanych z elementami regulowanymi. Siedzisko bez problemu możemy regulować, istnieje kilka stopni ustawienia siedziska, w zależności od tego, jak chcemy sprawić komfort dziecku. Równocześnie dla jeszcze większej wygody, w prosty sposób możemy regulować podnóżek. Osoba prowadząca wózek może natomiast dla własnego komfortu, odpowiedni wyregulować rączkę.

Najlepsze spacerówki – ranking

Oczywiście bezpieczeństwo dziecka, jak i komfort podróży, uzależniony jest od takich elementów jak koła i amortyzatory. Wózek spacerowy Cybex Mios wyposażony został w gumowe koła, gdzie skrętne okazują się być te przednie. Natomiast zastosowano na wszystkie koła najwyższej jakości amortyzatory. Prowadzenie wózka jest więc niezwykle wygodne, szczególnie kiedy dużo poruszamy się po miejskich chodnikach.

Wózki spacerowe Cybex Mios przydadzą się każdemu rodzicowi, którego dziecko nie przekroczyło jeszcze 17 kg. Właśnie 17 kg to maksymalny udźwig tego modelu wózka.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *