Spacerówka Quinny Moodd Black Devotion

Quinny Moodd Black Devotion to połączenie elegancji, nowoczesności oraz co najważniejsze, komfortu użytkowego. Dzięki temu jest znakomitym pomysłem dla wszystkich rodziców, którzy cenią sobie wygodę i funkcjonalność wózków spacerowych.

Dlaczego wózek spacerowy Quinny Moodd Black Devotion cieszy się ogromnym zainteresowaniem rodziców? Jakie jego elementy zasługują na przybliżenie?

[ Sprawdź aktualną cenę w sklepie ]

Bezpieczeństwo ponad wszystko. Dlatego też w wózku tym znajdziemy znakomicie przygotowane 5-punktowe szelki, które dodatkowo zostały wyposażone w ochraniacze z miękkiego materiału. Innym aspektem konstrukcyjnym, który zwiększa bezpieczeństwo dziecka, jest wyjmowana barierka ochronna. Koła w wózku, przygotowane z najlepszych materiałów, dobrane pod kątem odpowiednich rozmiarów, gwarantują doskonałą zwrotność.

Projektując wózek spacerowy Quinny Moodd Black Devotion, nie zapomniano o rodzicach. Rączka zamontowana w wózku jest niezwykle wygodna, dzięki czemu wózek możemy prowadzić jedną ręką.

Jak wyglądają kwestie związane z siedziskiem, oparciem wózka? Tutaj należy zwrócić uwagę na fakt, że siedzisko w modelu Quinny Moodd Black Devotion jest montowane zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Oparcie w sposób prosty można regulować, tym samym dostosowując je do potrzeb dziecka jadącego w wózku. Należy również wspomnieć, że nie ma problemów z demontażem budki przeciwsłonecznej.

Wózki spacerowe i 3w1 – Ranking

Wózek spacerowy Quinny Moodd Black Devotion jest niezwykle prosty w obsłudze, kiedy należy go złożyć, bądź rozłożyć. Jeden przycisk, chwila działania i wszystko gotowe. Nie zapominajmy o licznych dodatków, które posiada ten właśnie model. Mówimy więc o takich dodatkowych elementach jak peleryna na deszcz, uchwyt na parasolkę, koszyk na zakupy oraz adapter, który pozwoli na stelażu wózka zamontować dedykowany fotelik Maxi Cosi.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *