Spacerówka Quinny Moodd Black Devotion

Quinny Moodd Black Devotion to połączenie elegancji, nowoczesności oraz co najważniejsze, komfortu użytkowego. Dzięki temu jest znakomitym pomysłem dla wszystkich rodziców, którzy cenią sobie wygodę i funkcjonalność wózków spacerowych.

Dlaczego wózek spacerowy Quinny Moodd Black Devotion cieszy się ogromnym zainteresowaniem rodziców? Jakie jego elementy zasługują na przybliżenie?

[ Sprawdź aktualną cenę w sklepie ]

Bezpieczeństwo ponad wszystko. Dlatego też w wózku tym znajdziemy znakomicie przygotowane 5-punktowe szelki, które dodatkowo zostały wyposażone w ochraniacze z miękkiego materiału. Innym aspektem konstrukcyjnym, który zwiększa bezpieczeństwo dziecka, jest wyjmowana barierka ochronna. Koła w wózku, przygotowane z najlepszych materiałów, dobrane pod kątem odpowiednich rozmiarów, gwarantują doskonałą zwrotność.

Projektując wózek spacerowy Quinny Moodd Black Devotion, nie zapomniano o rodzicach. Rączka zamontowana w wózku jest niezwykle wygodna, dzięki czemu wózek możemy prowadzić jedną ręką.

Jak wyglądają kwestie związane z siedziskiem, oparciem wózka? Tutaj należy zwrócić uwagę na fakt, że siedzisko w modelu Quinny Moodd Black Devotion jest montowane zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Oparcie w sposób prosty można regulować, tym samym dostosowując je do potrzeb dziecka jadącego w wózku. Należy również wspomnieć, że nie ma problemów z demontażem budki przeciwsłonecznej.

Wózki spacerowe i 3w1 – Ranking

Wózek spacerowy Quinny Moodd Black Devotion jest niezwykle prosty w obsłudze, kiedy należy go złożyć, bądź rozłożyć. Jeden przycisk, chwila działania i wszystko gotowe. Nie zapominajmy o licznych dodatków, które posiada ten właśnie model. Mówimy więc o takich dodatkowych elementach jak peleryna na deszcz, uchwyt na parasolkę, koszyk na zakupy oraz adapter, który pozwoli na stelażu wózka zamontować dedykowany fotelik Maxi Cosi.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *