Składany rower treningowy inSPORTline Xbike

Rowery do domowych treningów są doskonałym pomysłem na regularne uprawianie sportu. Jednak niezależnie od tego, ile można wydać na nie pieniędzy, koniecznie trzeba pamiętać o tym, aby wybrać najlepsze dla siebie rozwiązania. Dobrze więc kiedy rower treningowy posiada doskonałe parametry, a przy tym jest stabilną i trwałą konstrukcją. Jednym z takich urządzeń bez wątpienia jest składany rower treningowy inSPORTline Xbike.

Skoro rower składany, to oznacza jedno – możecie go wstawić nawet do kawalerki. Prostota składania powoduje, że zajmować będzie powierzchnię mieszkania na czas treningów. Dodatkowo bez problemów można go transportować z miejsca na miejsce. Pozostając przy kwestiach konstrukcyjnych, warto odnotować, że to stalowa konstrukcja, dzięki czemu posłuży nam przez wiele lat.

[ Sprawdź aktualną cenę w sklepie ]

1,75 kg to waga koła zamachowego, a dodając do tego końcową wagę roweru treningowego inSPORTline Xbike, czyli 14,5 kg, mówimy o czymś niezwykle lekkim, co jest oczywiście zaletą.

Trenując na tym składanym rowerze treningowym, pierwsze co zwraca uwagę, to aż 8 poziomów obciążenia, dzięki czemu mamy multum możliwości obciążeniowych. Co bardzo istotne przy wszelkiego rodzaju rowerach treningowych, w tym modelu producent zadbał o siodełko ergonomiczne. Uwierzcie mi niby nic wielkiego, ale jednak znacznie lepszy komfort w trakcie treningu, a raczej po jego zakończeniu. Wszelkiego rodzaju kwestie odnośnie osiągów treningowych śledzimy za pomocą przejrzystego wyświetlacza. Pokazuje nam się między innymi dystans, prędkość, kilometry, czas, kalorie oraz puls.

Z uwagi, iż konstrukcja jest lekka, a także składana, to maksymalne obciążenie, jakie przyjmie na siebie rower, wynosi 100 kg.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *