Rower treningowy inSPORTline inCondi UB600i pionowy

Rowery treningowe pionowe powinny być stabilnym konstrukcjami, które gwarantują różnorodność treningu. Dlatego postanowiłem sprawdzić, czym dokładnie cechuje się rower treningowy inSPORTline inCondi UB600i pionowy. Jak się na nim trenuje? Czy jego konstrukcja jest na tyle dobra, aby nie mieć żadnych wątpliwości przed kupnem?

Zacznijmy od samej konstrukcji roweru. Rower treningowy inSPORTline inCondi UB600i pionowy to właściwie najwyższa półka w tej kategorii. Jest to bardzo stabilne urządzenie, posiadające trwałą konstrukcję. Dlatego też nie dziwi, że oprócz domowego zastosowania, jak najbardziej jest popularny w klubach fitness. To wystarczająca rekomendacja jakości przygotowania urządzenia. Wygodne siodełko, które w prosty sposób można regulować, a także bezpieczne, antypoślizgowe pedały, pozwalają skupić się tylko i wyłącznie na kwestiach treningowych. Żadne kontuzje nam się na tym sprzęcie nie przytrafią.

[ Sprawdź aktualną cenę w sklepie ]

Jak się trenuje na rowerze inSPORTline inCondi UB600i? Bardzo przyjemnie, nawet kiedy robimy wyjątkowo obciążający trening. Możemy korzystać z koła zamachowego o wadze 7 kg. Na pewno ogromne możliwości treningowe, rozwoju dają aż 32 stopnie obciążenia. Innego rodzaju rowery treningowe, posiadają zazwyczaj o połowę stopni obciążenia. W trakcie treningów doskonale możemy śledzić postępy na przejrzystym ekranie LCD. Wyświetlimy sobie między innymi informacje związane z czasem, dystansem, prędkością, spalonymi kaloriami. Dodatkowo możemy kontrolować tętno i ustawiać je w kierunku najbardziej efektywnego treningu.

Na sam koniec o kilku technologicznych nowinkach, które znacznie wpływają na urozmaicenie treningu. Mianowicie rower inSPORTline InCondi UB600i pozwala korzystać z aplikacji iConsole+. Wystarczy połączyć się ze smartfonem czy tabletem i zamiast monotonii treningów, możemy ustalić sobie trening w najróżniejszych miejscach na świecie. Sprzęt waży tylko 44 kg, a z drugiej strony, maksymalna gwarantowana nośność to 200 kg.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *