Orbitrek magnetyczny treningowy inSPORTline Cruzz do domu

Orbitreki magnetyczne to jedne z tych urządzeń, dzięki którym można w domu regularnie trenować. Regularna aktywność fizyczna z ich użyciem to gwarancja licznych sukcesów. Zrzucanie nadwagi, modelowanie sylwetki, budowa mięśni. Decydując się na idealny orbitrek treningowy do domu, warto bliżej poznać właściwości urządzenia inSPORTline Cruzz.

Korzystając z orbitreku magnetycznego inSPORTline Cruzz, na pewno moją uwagę zwróciła jego niezwykle płynna i cicha praca. Jest to na pewno ogromna zaleta, w końcu ćwiczymy w domach, gdzie pozostali domownicy oczekują spokoju. Ten model, a także inne orbitreki przygotowane przez producenta, zapewniają cichą oraz płynną pracę poprzez system BeltDrive. Co do obciążeń, jakie można sobie dawkować w trakcie treningów, to otrzymujemy aż 16 stopni obciążenia, a koło zamachowe to 7 kg.

[ Sprawdź aktualną cenę w sklepie ]

Każdy trening na orbitreku magnetycznym inSPORTline Cruzz może być inny, co gwarantuje możliwość wyboru aż 12 programów. Pomocą w śledzeniu swoich postępów treningowych, osiąganych wyników, jest bez wątpienia wyświetlacz LCD. To na nim wyświetla nam się choćby prędkość, dystans, czas treningu, puls czy spalone kalorie. Komfortowo i przejrzyście podane dane, które przecież interesują każdego, kto ćwiczy na orbitreku. Urządzenie w żaden sposób nie zabiera nam większych powierzchni, gdyż jest niejako mobilne. Wystarczy je złożyć i schować w uprzednio przygotowanym miejscu. Co istotne waży tylko 46 kg, czyli jak na orbitreki magnetyczne to bardzo dobry wynik. Z urządzenia mogą korzystać osoby, których waga nie przekracza 120 kg.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *