Orbitrek magnetyczny inSPORTline Caracas

Orbitrek jest znakomitym urządzeniem do podtrzymywania aktywności fizycznej. Jego regularne używanie pozwala na skuteczne spalanie tłuszczu, a także wypracowanie sobie doskonałej kondycji. Orbitrek warto mieć w domu, oczywiście pod warunkiem odpowiednio dobrego, funkcjonalnego urządzenia. Konkretnym wyborem może się okazać orbitrek magnetyczny inSPORTline Caracas model 2019. Sprawdźcie ze mną, dlaczego warto!

Zacznijmy od samej konstrukcji i elementów, które odpowiadają za tworzenie najlepszych warunków do treningu. Orbitrek magnetyczny inSPORTline Caracas to w pełni stabilna, wytrzymała i nowoczesna konstrukcja. Koło zamachowe w urządzeniu waży 8 kg, a dodatkowo 16 stopni obciążenia sprawia, że orbitrek ten jest uniwersalny, dla ćwiczących na najróżniejszych częstotliwościach. Oczywiście producent nie zapomniał o bezpieczeństwie i wyposażył orbitrek w magnetyczny system hamowania oraz elektroniczną kontrolę obciążenia.

[ Sprawdź aktualną cenę w sklepie ]

Dodatkową zaletą urządzenia inSPORTline Caracas podczas domowych treningów, jest jego niezwykle cicha i płynna praca. Wynika to z faktu zamontowania innowacyjnego systemy BeltDrive.

Sam trening można sobie w najróżniejszy sposób urozmaicić, gdyż producent wyposażył orbitrek magnetyczny aż w 12 programów. Dodatkowym atutem jest funkcja pomiaru tkanki tłuszczowej. Śledzenie postępów treningowych, wyników jest komfortowe, gdyż dostajemy duży i przejrzysty wyświetlacz LCD.

Orbitrek magnetyczny inSPORTline Caracas nie jest dużym urządzeniem. Nie ma problemów, aby trzymać go nawet w małych mieszkaniach. Waży tylko 56 kg, a maksymalne dopuszczalne obciążenie to 150 kg.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *