Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie w zależności od konfiguracji przeglądarki.

Ok, nie pokazuj tego więcej
Zadania w Warszawa
  Chcesz dodać swoje zadanie? Dodaj je tutaj

  Mała lodówka przestała chłodzić, jednak zamrażarka działa. Po rozmrożeniu i ponownym włączeniu nic się nie zmieniło. Być może problem leży w niesprawnym pokrętle do ustawiania temperatury.

  do ustalenia

  Potrzebuję, aby ktoś mi wyczyścił fugi w łazience i w przedpokoju. W sumie to około 35m2. Ostatnio były czyszczone wiele lat temu. Nie mam żadnego sprzętu ani preparatów do tego celu.

  Zlecę remont pokoju polegający na: Pomalowaniu białą farbą ścian - 47 m2 Pomalowanie białą farbą sufitu - 18 m2 Namalowanie prostego wzoru farbą tablicową (trójkąty, góry) - ok. 3 m2 Montaż lapy sufitowej Demontaż kinkietu i zamknięcie kabla w ścianie. Zmiana z dwóch przycisków do włączania światła na jeden (zamknięcie jednego w ścianie)

  pokój 17 m + sufit oraz sufit i ściana w łazience 5 m

  pokój 17 m + sufit oraz sufit i ściana w łazience 5 m

  Interesuje mnie wytapetowanie ściany tapetą flizelinową- 9m2 w jak najszybszym terminie.

  Mam do skasowania przy pomocy żelazka stertę ubrań wszelakich ...

  Cześć, mam prawie nowe mieszkanie 36m2, 2 pokoje z aneksem i potrzebuję: - przetrzeć szafki i kurze - zamieść i umyć podłogę w cały mieszkaniu - umyć kuchnię - umyć całą łazienkę - przetrzeć ściany, bo w kilku miesjscach są zabrudzone - umyć okna (jedno balkonowe i jedno malutkie) Myślę, że sprawnej osobie powinno zając to max 3h. Zapraszam!

  Potrzebna osoba do rozpalenia i obsługi grilla w sobotę 9.09.2017r. w godzinach 16:00-22:00 podczas imprezy okolicznościowej w ogrodzie w Warszawie (Śródmieście). Mile widziane potwierdzone doświadczenie kulinarne. Grill, sprzęt, węgiel, mięso zapewnione.

  Zlecę wykonanie osłony na rury grzewcze (przelotowe w pionie) w łazience. Materiał: płyta z białym lakierem połysk o wymiarach 2375 mm - wysokość i 170 mm - szerokość.

  Zlecę zakup i montaż grzejnika pionowego o odpowiedniej mocy grzewczej do pokoju wraz z demontażem starego. Pomieszczenie ma ok. 28 m2 (mieszkanie w bloku). Wymiary grzejnika nie powinny przekraczać 700 mm szerokości, 2200 mm wysokości oraz 150 mm głębokości. Podłączenie dolne, boczne, z prawej strony. Ściany są zielone, więc kolor grzejnika powinien korelować z barwą ścian (np. biały, zielony itp.)

  Mam do umycia 3 okna w mieszkaniu. 20 minut od Centrum.

  Szukam zdolnej krawcowej, która podejmie się wykonania plecionego ochraniacza do łóżeczka dziecięcego (format 120x60). Koniecznie musi mieć portfolio swoich dotychczasowych prac :)

  Potrzebuję, aby ktoś mi sprzątnął mieszkanie (94 m2) i wyprasował stertę ubrań. (Pilne!)

  Potrzebuje złotej rączki do zamontowania w toalecie bidetty.

  Potrzebuję, aby ktoś mi zniósł i przetransportował kilka rzeczy z mieszkania - 4 europalety, kuchenkę gazową oraz jeden nie cięzki, złożony mebel - trzeba to wszystko zawieźć na Pragę Północ (trasa 6 km). Do wyniesienia jest jeszcze kanapa, którą trzeba zawieźć na wysypisko śmieci lub do miejsca gdzie zabierają gabarytowe śmieci. Niestety w kamienicy nie ma windy (mieszkanie na 4 piętrze).

  Potrzebuję, aby ktoś mi pomógł w rozdawaniu ulotek przed szkołą podstawową w dniu 1 września w Radzyminie. Praca od około godziny 9.00 do 12.00. Mogę zapewnić dowóz na miejsce z Warszawy.

  Szukam kogoś, kto zaprojektuje i wdroży reklamy AdWords kategorii i produktów w sklepie internetowym. Interesuje mnie tylko jednorazowe ustawienie kampanii, bez analityki i optymalizacji.

  Potrzebuję, aby ktoś mi sprzątnął mieszkanie...

  Potrzebuję osoby która przytnie żywopłot z odrostów. Nie posiadam piły do tego zadania. Żywopłotu nie jest dużo, ok. 7m, wysokość od 1,5 do 2m Żywopłot jest równy, cięty w kwadrat, (góra, boki są płaskie). W przejściu na patio jest również bukszpan i kawałek żywopłotu, również będę prosiła o podcięcie roślinek tak by nie nachodziły na przejście, ok 1m ścieżki Mam więcej zdjęć, mogę przesłać. Tutaj nie da się załadować więcej.