Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie w zależności od konfiguracji przeglądarki.

Ok, nie pokazuj tego więcej
Zadania w Warszawa
  Chcesz dodać swoje zadanie? Dodaj je tutaj

  Witam, Zlecenie polega na stworzeniu bazy danych asystentek prezesa zarządu wśród wskazanych firm (ok. 80 podmiotów) Rekord ma się składać z następujących informacji: Imię Nazwisko Nazwa stanowiska telefon do sekretariatu adres biura ulica nr. domu miasto kod pocztowy opcjonalnie e-mail (jeśli imienny) opcjonalnie link do profilu na LinkedIn

  Poszukiwany ogrodnik do obsadzenia balkonu 14m2. Praca estymowana na 3-5 godzin. Miłe widziana pomoc przy doborze roślin.

  do ustalenia

  Poszukuję osoby do usunięcia drobnych usterek w mieszkaniu takich jak: - przykręcenie prysznica - silikonowanie kabiny prysznicowej - przykręcenie karnisza - usunięcie listew na kable i pomalowanie na biało miejsc po tych listwach - wyregulowanie drzwiczek w szafie - Wyfrezowanie i zabezpieczenie otworów w blatach na kable... może pojawić się jeszcze parę drobnych usterek. praca na około jeden dzień.

  do ustalenia

  Szukam osoby do rozdawania ulotek i wypełniania ankiet 20-21 Maja, w godz 11-19 godz Wilanów oraz Saska Kępa. Wynagrodzenie stałe za ustalone godziny pracy + dodatkowo płatne za każdą wypełnioną ankietę przez klienta.

  do ustalenia

  Szukam kogoś kto zabezpieczy zepsutą fuge miedzy wanna a sciana. Wykruszyla sie. Na zdjeciu widac

  do ustalenia

  Czesc, Szukam kogos do 1-dniowej pracy, ktore obejmuje: - przyklejenie progow do nowo-polozonej podlogi - pomalowanie kilku odcinkow scian biala farba, tam gdzie przeswituje poprzednia farba - postawienie mebli z owrotem we wlasciwe miejsce. Mieszkanie po remoncie odmalowane, z nowo polozona podloga. Poprzedni fachowiec zniknal bez sladu zostawiajac caly sprzet do pracy, w zwiazku z tym dysponuje materialami do pracy. Najlepiej w ten weekend. Place na korzysc wykonujacego prace! Szukam osoby solidnej, zaangazowanej i gotowej na 1 dobrze platny dzien.

  do ustalenia

  Szukam kogoś z mega pomysłami do stworzenia logo i dwóch ulotek dla firmy cateringowej. Proszę o próbki prac i propozycje. Szczegóły podam indywidualnie.

  do ustalenia

  Zamontowanie lampki w kuchni pod szafka

  do ustalenia

  Witam. Szukam osoby która napisze dla mnie ofertę przedstawiającą zakres usługi którą mogę wykonać. Oferta nie przedstawiająca Firmę lecz na zasadzie umowy o dzieło a więc krótko zwięźle i na temat ;)

  Witam, zlecę przygotowanie klikuset rekordów w arkuszu kalkulacyjnym do importu do CRM'a - chodzi o uporządkowanie i eliminację części danych, sprowadzenie do jednolitego formatu aby dało się zaimportować.

  Potrzebuję pomocy z analizą statystyczną do pracy mgr. Baza danych jest gotowa, potrzeba przeprowadzić testy, opisać je, przygotować stosowne tabele i wykresy. Całość powinna być w standardzie APA. Całość jak najszybciej (najleppiej do poniedziałku) Wynagrodzenie do negocjacji

  Potrzebuję, aby ktoś mi wyszukał informację na temat Stave egg'a

  Potrzebuję, aby ktoś mi pomógł w naprawie: - 3 klamek w drzwiach, obluzowały się mocowania okuć, 1 się zacina (zamykanie w wc) - deski sedesowej - ułamała się śruba mocująca - deski sedesowej 2 - nie działa wolne opadanie - wymianie żarówek halogenów i w sufitowych lampach

  Witam. Potrzebuje firmy lub specjalisty, który upierze i wyczyści czarny narożnik, materiał jakby zamszowy. Na kanapie przebywaja zwierzęta i czuć zapach, sierści nie ma.

  Potrzebuje osoby która; Umyje podłogi (parkiet w pokoju a w kuchni i łazience plytki) Wyczyści kabinę prysznicową brodzik WC Umyje lustra w szafie 3 drzwiowej ( Do ustalenia mycie okien balkonowych zewn i wewnętrznych) * W domu jest gryzoń

  Sprzątanie mieszkania w Ząbkach wraz z myciem okien. Pow. 37,5 m2. Mieszkanie bardzo dobrze utrzymane.

  Sprzatanie mieszkania włącznie z myciem okien , pow. mieszkania 39 m2 w Śródmieściu. Mieszkanie dobrze utrzymane, wiec praca nie bedzie zbyt meczaca????

  Potrzebuje kogoś, kto napisze 5-6 stron w Wordzie, czcionka 12, interlinia 1, potrzebuje to na jutro do godz 16.. Temat to: Bieda dziecięca jako problem współczesnego społeczeństwa . Bariery utrudniające prawidłowy rozwój dzieci, badania nad biedą dziecięcą, programy profilaktyczne.

  Zadanie polega na zamontowaniu elementu widocznego w załączniku w garażu podziemnym w bloku ( Warszawa Wola) w ścianie pewnie żelbetowej.

  Zlecę naprawę pralki Polar PDP 800 AA. Najprawdopodobniej uszkodzona pompa (przy wypompowywaniu wody huczy, czasami nie odwirowuje i nie wypompowuje wody). Cena do ustalenia, w zależności od diagnozy i ewentualnego kosztu części.