Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie w zależności od konfiguracji przeglądarki.

Ok, nie pokazuj tego więcej
Zadania w Warszawa
  Chcesz dodać swoje zadanie? Dodaj je tutaj

  Dla osoby, która się sprawdzi, mamy więcej zleceń w tym klimacie. Proszę o przygotowanie zestawienia w arkuszu kalkulacyjnym (excel) 50 rockowych, brytyjskich wytwórni muzycznych na podstawie listy z arkusza kalkulacyjnego oraz strony internetowej http://www.allrecordlabels.com/db/country/Poland.html- proszę o zróżnicowanie ich pod względem wielkości (zależy nam zarówno na tych mniejszych jak i większych). W excelu, który wyślę do osoby, która podejmie się wykonania zadanie, znajdują się kolumny do wypełnienia: Kolumna nr 1. Nazwa wytwórni Kolumna nr 2. Adres URL (ale ścieżkę, czyli podstronę na której podana jest informacja o preferowanym kontakcie z wytwórnią mail/list tradycyjny) Kolumna nr 3. Mail do wytwórni lub adres stacjonarny (w zależności od preferowanego kontaktu) Kolumna nr 4. Gatunki muzyczne jakie preferuje wytwórnia (proszę wybrać tylko takie, które promują: rock, art rock, rock progresywny, rock klasyczny). Kolumna nr 5. Minimum 2 zespoły, które są pod tą wytwórnią - najlepiej ich szlagierowe Kolumna nr 6. Ewentualny komentarz Proszę o tylko taką listę wytwórni, które zezwalają na unsolicited (czyli list/mail nie musi iść przez managera, z polecenia czy z ich prośby, tylko może być od obcej osoby - takiej jak my) oraz takich, które już nie zostały opracowane (lista zostanie wysłana w arkuszu kalkulacyjnym). Zależy nam na osobie, która: - zna j. ang na tyle, aby móc dogrzebać się do niezbędnych informacji na angielskich serwisach i dobrze je zrozumieć - ma umiejętność wyszukiwania informacji w internecie - jest skrupulatna - potrafi rozróżnić najważniejsze gatunki muzyczne (szczególnie rockowe) W razie pytań zapraszam do kontaktu, z chęcią wszystko wyjaśnię i wyślę niezbędne materiały do wykonania zadania :) Pozdrawiam, Kasia

  01.01.2018

  Mam w starym domu pękniętą, kilkudziesięcio letnią poręcz. Jest moim zdaniem metalowa i prawdopodobnie wymaga zespawania,ale pewna nie jestem.

  do ustalenia

  Codzi mi o przycięcie do poziomu ściany trzech parapetów z lastryko. 2x2m + 1x1m.

  do ustalenia

  Zlecę tłumaczenia tekstów z niemieckiego na włoski, węgierski, słowacki, czeski, francuski.

  do ustalenia

  Witam Mam do zlecanie napisanie 10 opisów produktów na sklep internetowy. Pisanie pod nasz szablon. Orientacyjnie 3 za sztukę.

  Witam Mam do zlecanie napisanie 10 opisów produktów na sklep internetowy. Pisanie pod nasz szablon. Orientacyjnie 3 za sztukę.

  Witam Mam do zlecanie napisanie 10 opisów produktów na sklep internetowy. Pisanie pod nasz szablon. Orientacyjnie 3 za sztukę.

  Potrzebuję pilnie zrobić gruntowne sprzątanie kuchni i łazienki (wycieranie szafek kuchennych w środku, mycie 2 okien - kuchnia i łazienka, mycie ścian/glazura łazienka, mycie podłóg). Pilne, trzeba usunąć efekty mocno przypalonego garnka :-D

  To zlecenie jest pierwszym z serii. Dla osoby, która się sprawdzi, mamy więcej zleceń w tym klimacie. Proszę o przygotowanie zestawienia w arkuszu kalkulacyjnym (excel) 50 rockowych, brytyjskich wytwórni muzycznych - proszę o zróżnicowanie ich pod względem wielkości (zależy nam zarówno na tych mniejszych jak i większych). W excelu powinny znaleźć się następujące kolumny, które należy wypełnić dla każdej z 50 wytwórni: Kolumna nr 1. Adres URL (ale ścieżkę, czyli podstronę na której podana jest informacja o preferowanym kontakcie z wytwórnią mail/list tradycyjny) Kolumna nr 2. Mail do wytwórni lub adres stacjonarny (w zależności od preferowanego kontaktu) Kolumna nr 3. Gatunki muzyczne jakie preferuje wytwórnia (proszę wybrać tylko takie, które promują: rock, art rock, rock progresywny, rock klasyczny). Kolumna nr 4. Minimum 2 zespoły, które są pod tą wytwórnią - najlepiej ich szlagierowe Proszę o tylko taką listę wytwórni, które zezwalają na unsolicited (czyli list/mail nie musi iść przez managera, z polecenia czy z ich prośby, tylko może być od obcej osoby - takiej jak my). Zależy nam na osobie, która: - zna j. ang na tyle, aby móc dogrzebać się do niezbędnych informacji na angielskich serwisach i dobrze je zrozumieć - ma umiejętność wyszukiwania informacji w internecie - jest skrupulatna - potrafi rozróżnić najważniejsze gatunki muzyczne (szczególnie rockowe) W razie pytań zapraszam do kontaktu, z chęcią wszystko wyjaśnię :) Pozdrawiam, Kasia

  Witam, szukam hydraulika do pomocy w naprawie toalety. Pomiędzy kafelkami a toaletą cieknie strużka wody. Ilość wody wzrasta w zależności od częstotliwości jej spuszczania. Toaleta jest nowa (1,5 roku), zabudowany. Podejrzewam, że trzeba by było odkręcić kibelek i sprawdzić uszczelki.

  Potrzebuję, aby ktoś zamontował nam kompakt WC. Do tego o ile umiejętności mu pozwolą położył Cekol F-16 na kilku ścianach ok 20m i je pomalował oraz przerobił sufit w łazience ok 1m z założeniem punktu świetlnego.

  Witam Mam do zlecanie napisanie 100 opisów produktów na sklep internetowy. Pisanie pod nasz szablon. Orientacyjnie 1,5 - 3 za sztukę.

  Nieszczelne okno PCV wymaga regulacji przed zimą.

  Szukam osoby, która stworzy bazę adresów mailowych firm z konkretnej branży. Więcej szczegółów w wiadomości prywatnej.

  Nieszczelne okno PCV wymaga regulacji przed zimą.

  Szukam osoby, która stworzy bazę danych firm z konkretnej branży na podstawie przeglądu stron internetowych Więcej szczegółów w wiadomości prywatnej

  Organizuję sylwester z przyjaciółmi w górach. Oczekuję od pszczółki: - wyszukać domek/apartament w górach dla 12 osób - przekazać wybrane- dostępne oferty do podjęcia decyzji - uzgodnić szczegóły z wynajmującym - dokonać rezerwacji

  Witam serdecznie, Mam do wypranie 2 kanapy fotel oraz łóżko sypialniane, zależy mi na wypraniu wypoczynków dokładnie ale tak żeby ich nie zniszczyć.

  Angielski, więcej szczegółów proszę o kontakt

  Potrzebuję, aby ktoś kto pomalowałby 3 pokoje (łącznie ok. 170 m2 ścian) białą farbą – odświeżenie.