Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie w zależności od konfiguracji przeglądarki.

Ok, nie pokazuj tego więcej
Zadania w Warszawa
  Chcesz dodać swoje zadanie? Dodaj je tutaj

  Potrzebuję osoby która wstawi szybę (i ja wykona) w drzwiach drewnianych pokojowych. wymiary szyby ok 23szer x 31 cm dl. Szyba jest zbita, mocowana w drzwiach pomiędzy listwami z gumowa uszczelka. Zdjęcie jest mało widoczne z uwagi na limit wielkości mg na stronie. Cena wpisana jest symboliczna, do uzgodnienia. Proszę o kontakt tel lub @- adrianna.jjj@onet.pl

  01.04.2018

  Potrzebuję, pomocy w przewiezieniu 5 foteli (3 duże i 2 małe) na terenie Warszawy, z Korotyńskiego na Narbutta (odległość między punktami około 4 km). Fotele trzeba odebrać z Korotyńskiego między 7:00 a 7:30 w poniedziałek.

  Potrzebuję, aby ktoś mi pomógł w przewiezieniu 3 foteli (widocznych na zdjęciu) na terenie Warszawy, z Korotyńskiego na Narbutta (odległość między punktami około 4 km). Fotele trzeba odebrać z Korotyńskiego między 7:00 a 7:30

  Przeprowadzka z Rakowca na Nowolipie

  Potrzebuję, aby ktoś mi pomógł w zakupie i przykręceniu zawiasów do kuchennej szafki...

  Zlece wykonanie grafiki na koszulki

  Dzień dobry. Potrzebuję pomocy przy wysprzątaniu łazienki, małej toalety, wnęki kuchennej i przedpokoju. Wszystkie pomieszczenia są maleńkie po około 1-2 m2, a przedpokój ma około 5m2. Naprawdę niewielka powierzchnia, z łatwością można to zrobić w ok. 2h, a nawet krócej. Dodatkowo mogę zlecić 2h prasowania. Proszę o propozycje z wyceną (zaznaczając czy z prasowaniem czy bez).

  Zlecę wykonanie dwóch rysunków technicznych wałka

  Jakiś czas temu podwyższyłem wysokość fotela kupionego w Ikei. Niestety wysokość jest nieodpowiednia i fotel jest niewygodny. Prawdopodobnie należy uciąć nogę i ponownie zespawać, albo wykręcić. Model to KARLSTAD,

  zlecę wykonanie 2 rysunków technicznych wałka

  Zlecę wykonanie dwóch rysunków technicznych wałka

  Do naprawienia: - nie domykają się stare, drewniane drzwi w łazience - w lodówce zbiera się woda - nie działają dwa palniki w płytce gazowej Mokotów, skrzyżowanie Narbutta z Kazimierzowską. Cena do ustalenia.

  Potrzebne wsparcie sprzątające dla pracującej mamy. Wstyd się przyznać ale odkąd mam niemowlaka pod dachem utrzymanie ładu w mieszkaniu przerasta moje możliwości (czego nie ułatwia długowłosy kot). Szukam kogoś kto raz w tygodniu pomoże mi odgruzować mieszkanie 30m2 (2 pokoje - salon z aneksem, sypialnia + taras). Pierwsza wizyta będzie bardziej czasochłonna - trzeba umyć okna, łazienkę (kabinę prysznicową, armaturę i płytki), szafkę z kocią kuwetą, odkurzyć wszystko oraz dokładnie umyć podłogi. Kolejne regularne wizyty będą dotyczyły odkurzania, odkłaczania, mycia blatów, podłóg i łazienki z wyłączeniem sypialni. W zależności od ceny i możliwości czasowych zleceniobiorcy możemy umówić się również na prasowanie i składanie prania oraz zmywanie. Środki czystości zapewniam - jeśli czegoś będzie brakowało to dokupimy. Nie posiadam dywanów. Lokalizacja - Plac Szembeka Budżet do negocjacji. Termin - do ustalenia (ale raczej w tygodniu). Początek współpracy - luty. Preferowana osoba z doświadczeniem w sprzątaniu na zlecenia.

  Regularne sprzątanie mieszkania co miesiąc. Okolice skrzyżowania Narbutta z Kazimierzowską. 55m2, dwa pokoje, łazienka, kuchnia, toaleta.

  Potrzebuję kogoś kto zagruntuje i pomaluje dwie ściany (nie malując przy okazji nowego parapetu i półki zamontowanej na ściance maskującej rury od C.O.) W ściankach maskujących rury trzeba też nawiercić małe otwory wentylacyjne, oraz dołożyć listy przypodłogowe w miejscach gdzie ich brakuje.

  Chcę, żeby ktoś pomógł mi odebrać zamówienie ze http://www.sklepmonastyczny.pl/ i dostarczył je na ul. Taśmową 7 w Warszawie w piątek 22.12 przed 16.00. Punkt odbioru czynny w godzinach: wtorek - piątek: 10:00 - 12:00, 14:30 - 17:15 Numer zamówienia prześlę po wyborze Wykonawcy.

  Chcę, żeby ktoś pomógł mi odebrać zamówienie ze http://www.sklepmonastyczny.pl/ i dostarczył je na ul. Taśmową 7 w Warszawie dzisiaj przed 16.30. Punkt odbioru czynny w godzinach: wtorek - piątek: 10:00 - 12:00, 14:30 - 17:15 Numer zamówienia prześlę po wyborze Wykonawcy.

  Potrzebuję, aby ktoś mi pomógł w odebraniu zamówienia ze sklepu http://www.sklepmonastyczny.pl/ (punkt odbioru czynny w godzinach 10-12 oraz 14.30 - 17.15) i dostarczył dzisiaj przed 16.30 na ulicę Taśmową 7 w Warszawie (Mordor). Szczegóły (numer zamówienia) przekażę po wyborze Wykonawcy.

  Szukam osób do pozyskiwania klientów indywidualnych jak i biznesowych na wyjazdy zagraniczne . Zapewniam wszystkie niezbędne materiały do prezentowania oferty. Wysoka prowizja 50%!

  Dla osoby, która się sprawdzi, mamy więcej zleceń w tym klimacie. Proszę o przygotowanie zestawienia w arkuszu kalkulacyjnym (excel) 50 rockowych, brytyjskich wytwórni muzycznych na podstawie listy z arkusza kalkulacyjnego oraz strony internetowej http://www.allrecordlabels.com/db/country/Poland.html- proszę o zróżnicowanie ich pod względem wielkości (zależy nam zarówno na tych mniejszych jak i większych). W excelu, który wyślę do osoby, która podejmie się wykonania zadanie, znajdują się kolumny do wypełnienia: Kolumna nr 1. Nazwa wytwórni Kolumna nr 2. Adres URL (ale ścieżkę, czyli podstronę na której podana jest informacja o preferowanym kontakcie z wytwórnią mail/list tradycyjny) Kolumna nr 3. Mail do wytwórni lub adres stacjonarny (w zależności od preferowanego kontaktu) Kolumna nr 4. Gatunki muzyczne jakie preferuje wytwórnia (proszę wybrać tylko takie, które promują: rock, art rock, rock progresywny, rock klasyczny). Kolumna nr 5. Minimum 2 zespoły, które są pod tą wytwórnią - najlepiej ich szlagierowe Kolumna nr 6. Ewentualny komentarz Proszę o tylko taką listę wytwórni, które zezwalają na unsolicited (czyli list/mail nie musi iść przez managera, z polecenia czy z ich prośby, tylko może być od obcej osoby - takiej jak my) oraz takich, które już nie zostały opracowane (lista zostanie wysłana w arkuszu kalkulacyjnym). Zależy nam na osobie, która: - zna j. ang na tyle, aby móc dogrzebać się do niezbędnych informacji na angielskich serwisach i dobrze je zrozumieć - ma umiejętność wyszukiwania informacji w internecie - jest skrupulatna - potrafi rozróżnić najważniejsze gatunki muzyczne (szczególnie rockowe) W razie pytań zapraszam do kontaktu, z chęcią wszystko wyjaśnię i wyślę niezbędne materiały do wykonania zadania :) Pozdrawiam, Kasia