Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie w zależności od konfiguracji przeglądarki.

Ok, nie pokazuj tego więcej
Jak to działa?

Zleceniodawca - pszczelarz

1.

Dodaj zadanie za darmo!

Wybierz jedną z pięciu kategorii dla Twojego zadania i opisz je w kilku słowach. Określ maksymalną cenę, jaką jesteś gotowy zapłacić (widoczną jedynie dla Ciebie) i wybierz lokalizację zadania. Tak - to takie proste!

2.

Wybierz swoją Pszczółkę (z naszą pomocą lub bez)

Spośród Pszczółek, które zgłoszą się do Twojego zadania wybierz tą jedną jedyną. Możesz wybrać ją sam, albo skorzystać z sugestii naszego autorskiego algorytmu. Nasz system podpowie Ci, która z Pszczółek będzie najlepsza - doskonale zdajemy sobie sprawę jak ciężko jest podjąć decyzję!

3.

Ciesz się wolnym czasem

Skontaktuj się z wybraną przez siebie Pszczółką i omówcie niezbędne szczegóły. Kiedy Twoje zadanie robi się za Ciebie, Ty korzystaj z wolnego czasu. Może warto sięgnąć po tę nową książkę znalezioną pod Choinką?

pszczelarz
Jak to działa?

Wykonawca - Pszczółka

1.

Załóż konto i wybierz zadanie dla siebie

Zarejestruj się, jako Wykonawca. Podaj nam swoje dane, wypełnij test wiedzy o wulu.pl, potwierdź swój numer telefonu i tożsamość. Poczekaj, aż zaakceptujemy Twoje zgłoszenie.

2.

Określasz swoją ofertę, która jest widoczna tylko dla Zleceniodawcy

Wybierz interesujące Cię zadanie z pięciu dostępnych kategorii. Zapoznaj się z jego opisem i zaproponuj kwotę, za jaką jesteś w stanie je wykonać. Twoja oferta jest widoczna jedynie dla właściciela zadania i dla Ciebie. Koniec z przebijaniem się o symboliczną złotówkę!

3.

Jeśli Twoja oferta zostanie wybrana - wykonujesz zadanie i zarabiasz

Skontaktuj się ze zlecającym i omów niezbędne szczegóły. Pamiętaj, bądź solidny! Za każde zadanie otrzymasz ocenę wraz z komentarzem. Zbieraj pozytywne komentarze, punkty i zdobywaj osiągnięcia. Pracuj nad swoją marką, a staniesz się bardziej atrakcyjny dla zlecających!

pszczola