Fotelik samochodowy Maxi Cosi Pebble Plus

Maxi Cosi, czyli coś na najwyższym poziomie. Jeżeli szukamy doskonałej jakości fotelika samochodowego, to warto przyjrzeć się modelowi Maxi Cosi Pebble Plus. Z jakich względów zasługuje na zainteresowanie? Dlaczego rodzice, którzy się na niego zdecydują, mają pewność zadowolenia?

[ Sprawdź aktualną cenę w sklepie ]

Fotelik samochodowy Maxi Cosi Pebble Plus to przede wszystkim gwarancja maksymalnego bezpieczeństwa dla naszych pociech. Wynika to z licznych elementów, które stawiają ten właśnie model na samym szczycie najbezpieczniejszych fotelików. Mamy tutaj do czynienia choćby z doskonałą dodatkową podpórką pod główkę. Pasy w tym modelu regulujemy bez żadnych problemów. Łatwo możemy je dostosować do wielkości naszego dziecka. Skoro mowa o pasie i szelkach, to zwróćmy uwagę, że te w foteliku Maxi Cosi posiadają system easy out. Oznacza to, że rozchylają się samoistnie, co znacznie ułatwia wyciągnięcie dziecka.

Maxi Cosi Pebble Plus posiada na swoim wyposażeniu specjalną wkładkę, która gwarantuje właściwą pozycję dziecka w jego pierwszych miesiącach życia. Dzięki wkładce jeździ w pozycji bezpiecznej dla własnego zdrowia i rozwoju. Producent zadbał również o przygotowanie niezwykle miękkich, piankowych i komfortowych bocznych zagłówków. Dzięki temu w razie wypadku dają możliwość przejęcia siły uderzenia. Dodatkowo pozwalają one dziecku na niezwykle wygodny sen.

Ranking fotelików samochodowych

Foteliki Maxi Cosi Pebble Plus można montować w bazie, której mocowanie to system Isofix. Wpięcie fotelika do bazy, jak i jego wypięcie jest banalnie proste. Co istotne, baza od Maxi Cosi w sposób czytelny informuje, czy fotelik oraz baza zostały prawidłowo zamontowane. Jeżeli w trakcie jazdy okaże się, że fotelik, baza nie jest prawidłowo zamontowana, to zostaniemy o tym poinformowani specjalnym dźwiękiem.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *