Fotelik Cybex Sirona Plus Autumn Gold Burnt Red

Cybex to bez wątpienia wiodący producent fotelików samochodowych. Firma nie tylko dostarcza na rynek znakomitej jakości foteliki. Ona również dba o najwyższy poziom bezpieczeństwa, inwestując w nowe badania i projekty. Na pewno produkty ze znakiem Cybex zasługują na zainteresowanie wszystkich tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo własnych dzieci. Jednym z fotelików, który gwarantuje wszystko, co najlepsze, jest Cybex Sirona Plus Autumn Gold Burnt Red.  Fotelik ten jest przeznaczony dla dzieci w kategorii wagowej 0-18 kg, lub dla dzieci, które osiągną 105 cm wzrostu.

[ Sprawdź aktualną cenę w sklepie ]

Co sprawia, że fotelik samochodowy Cybex Sirona Plus Autumn Gold Burnt Red zasługuje na bliższe zapoznanie?

Po pierwsze znakomite rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa dzieci. Specjalna półka amortyzacyjna sprawi, że w przypadku gwałtownego hamowania, wypadku, powierzchnia siły działającej na dziecko rozłoży się w sposób idealny. To minimalizuje negatywne skutki wypadków, gwałtownego hamowania. Każdy fotelik dla dzieci powinien posiadać odpowiednie pasy bezpieczeństwa. Tutaj firma Cybex zastosowała specjalną osłonę tułowia. Co zapewnia? Obrażenia szyi są minimalizowane. Równocześnie owa osłona tułowia, pod postacią specjalnej poduszki sprawia, że mamy do czynienia ze znacznie lepszym zabezpieczeniem niż tradycyjne 5-punktowe pasy.

Najlepsze foteliki samochodowe

Po drugie, w foteliku Cybex Sirona Plus mamy do czynienia z regulacją zagłówka, która posiada aż 10 stopni. Fotelik niejako rośnie z dzieckiem i zawsze możemy dopasować zagłówek do odpowiedniej wysokości.

Po trzecie, fotelik samochodowy Cybex pozwala zastosować aż 7 różnych ustawień regulacji oparcia, kiedy zostanie ustawiony tyłem do kierunku jazdy. Zaś w sytuacji, gdy jest ustawiony przodem do kierunku jazdy, możemy skorzystać z 5 różnych ustawień regulacji oparcia. Warto dodać, że mamy do czynienia z fotelikiem samochodowy, gdzie przez cały czas można korzystać z opcji ustawienia przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

Po czwarte fotelik ten jest przygotowany z oddychających materiałów, co jest gwarancją najwyższego komfortu użytkowego, szczególnie w trakcie ciepłych miesięcy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *