Bieżnia elektryczna inSPORTline inCondi T400i

Decydując się na zakup bieżni elektrycznej, można mieć spory problem z wyborem. Ilość urządzeń dostępnych w sklepach ze sprzętem sportowym sprawia, że nie wiadomo już, na co zwracać uwagę. Dlatego polecam bliższe zapoznanie się z opcjami, właściwościami, jakie zapewnia bieżnia elektryczna inSPORTline inCondi T400i składana model 2019.

Która bieżnia elektryczna jest nalepsza?

Bieżnia elektryczna inSPORTline inCondi T400i gwarantuje najlepsze opcje treningowe. Silnik posiada moc 3,5 KM (szczytowo 6 KM), co pozwala na najbardziej wyczerpujące treningi. Zadowoleni będą biegający regularnie długie dystanse, gdyż maksymalna prędkość bieżni to 22 km/h. Wysoka moc bieżni oraz wykorzystanie najlepszych materiałów gwarantuje, że maksymalna nośność urządzenia to 180 kg. Właśnie konstrukcja urządzenia zasługuje na jeszcze jeden, dodatkowy akapit.

[ Sprawdź aktualną cenę w sklepie ]

Mamy do czynienia z urządzeniem niezwykle wytrzymałym, co gwarantuje częste wykorzystanie, na najwyższych obrotach, bez obaw o stan bieżni elektrycznej. Podczas treningu, niezależnie od obciążeń, mamy pewność, że nie będziemy przeszkadzali domownikom. Wszystko za sprawą redukcji hałasu. Amortyzatory maksymalnie niwelują wstrząsy oraz znakomicie chronia nasze stawy. Jeżeli mowa o sprawach treningowych, to po raz kolejny zwracam uwagę, że sprzęt jest idealny dla każdego. Wynika to choćby z faktu, że oferuje regulację kąta nachylenia aż w 22 pozycjach. Każdy znajdzie odpowiedni program dla siebie, gdyż wyposażona została aż w 118 programów. Ciekawą opcją jest możliwość korzystania podczas treningów z iRunning+, który pozwala „biegać” po najróżniejszych, realnych szlakach, co znacznie zwiększa „zabawę” na tej bieżni elektrycznej. Całość treningów śledzimy za pomocą przejrzystego i nowoczesnego ekranu LCD. Dokładnie możemy sprawdzić prędkość, spalane kalorie, dystans, a także czas treningu czy też tętno. Urządzenie pozwala również dokonywać pomiaru tkanki tłuszczowej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *