Bieżnia elektryczna inSPORTline Gilavar

Bieżnie treningowe w domu, to znakomite urządzenia dla wszystkich tych, którzy lubią regularną aktywność fizyczną, jednak brakuje im czasu na treningi w klubach fitness, czy też na świeżym powietrzu. Mnogość sprzętów biegowych może być problemem przy wyborze tej najlepszej. Dlatego warto bliżej przyjrzeć się możliwościom, jakie gwarantuje bieżnia elektryczna inSPORTline Gilavar model 2019.

Parametry bieżni elektrycznej inSPORTline Gilavar jednoznacznie wskazują na fakt, że jest to urządzenie dla najbardziej wymagających. Maksymalna prędkość urządzenia to 22 km/h, dlatego jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów, którzy łączą treningi na świeżym powietrzu z przygotowaniem za pomocą bieżni elektrycznej. Naturalnie należy wspomnieć o mocy silnika, które wynosi 3,5 KM, a jego moc szczytowa to 6 KM.

[ Sprawdź aktualną cenę w sklepie ]

Bieżnia inSPORTline Gilavar jest inna od większości urządzeń tego typu, gdyż jej maksymalna nośność to 150 kg. Dlatego będzie idealnym wyborem dla osób, które mają plan zrzucenia naprawdę sporej nadwyżki kilogramowej.

Każdy użytkownik bieżni znajdzie dla siebie idealny program, gdyż inSPORTline Gilivar posiada aż 103 programy treningowe. Nowoczesny ekran, w jaki została wyposażona bieżnia, pozwala w każdym momencie sprawdzić takie parametry treningowe jak choćby tętno, spalane kalorie, prędkość czy dystans.

Zobacz też ranking bieżni elektrycznych

Bieżnia elektryczna inSPORTline Gilavar model 2019 posiada wiele elementów, które gwarantują najwyższy poziom funkcjonalności. Bez problemu możemy ją złożyć, dzięki czemu nie zajmuje ona powierzchni domowej. Solidna konstrukcja to gwarancja długiej żywotności urządzenia, a co istotne, nie pracuje głośno w trakcie treningów. Dobrym pomysłem konstrukcyjnym, który zwiększa komfort każdego trenujące, jest uchwyt na tablet lub książkę. Dzięki temu można połączyć trening z czytaniem książki czy oglądaniem filmu.

Bieżnia elektryczna inSPORTline Gilavar model 2019 będzie znakomitym zakupem dla każdego, kto pragnie trenować w domu na najwyższej jakości sprzęcie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *